Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meddig bírja egy Tablet...

Meddig bírja egy Tablet érintőképernyője?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal ,hogy ez típustól függő . Ezért elsősorban én egy olcsóbb kategóriás készülékre gondolok jelenleg. Utána olvastam , és mindenhol eltérő válaszokat kaptam.

2012. máj. 28. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:

eszköz és használatfüggő. ha hátizsákban hordod ömlesztve védelem nélkül akkor jó esély van rá hogy megrepedjen. ugyanúgy ha a hátlemezig nyomod be a képernyőt... viszont ésszel használva sztem nem lesz semmi baja

én jelenleg egy icoo d90w boldog tulajdonosa vagyok (igazi kici kínai óccó fajtából) , eddig bírja, igaz nem ezzel verem be a szöget a fába, de az ujjlenyomatokon kívül semmi karc vagy sérülés nem keletkezett rajta az elmúlt 2 hónap során

2012. máj. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ ! :-)
2012. máj. 28. 11:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!