Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom növelni a laptopo...

Hogyan tudom növelni a laptopom teljesítményét?

Figyelt kérdés
elsősorban a processzor (dual core processor 2.3 GHz)és a videókártya teljesítményét szeretném növelni. Van mikor sokáig tölt, vagy egyes játékoknál teljesen lefagy, ezt szeretném megoldani. akármilyen ötlet érdekel!

2012. máj. 27. 18:06
 1/5 anonim válasza:
Vegyél bele új processzort és videokártyát, az a biztos. Habár szerintem a procid egész jó, mert dupla, szóval 4.6 GHz...
2012. máj. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezért mondjuk, hogy laptopot NE VEGYETEK játékra. Elsőnek: Általában laptopnál nem úgy megy, hogy veszek bele egy VGA-t oszt jó'van. A legtöbbe az nem is cserélhető... Ezért laptop...
2012. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem értem, jobb a RAM, ezek szerint jobb a processzor, csak a videókártya rosszabb, mégis laggol és megfagy a játék.
2012. máj. 27. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha rossz a VGA-d, akkor lehet hiperszuper procid meg 20 GB RAM-od, akkor a VGA visszafogja az egészet...
2012. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Habár szerintem a procid egész jó, mert dupla, szóval 4.6 GHz...

"

Írjál neki még ilyen baromságokat... Az közel sem 4.6 GHz!

2012. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!