Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudok/ nem enged zenét...

Nem tudok/ nem enged zenét hallgatni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mentettem le zenét zeneletöltő oldalakról, youtube-ról, üzenetben is küldtem magamnak a régi gépemről (,hogy erről újra megtudjam hallgatni őket), de hiába, semmit se játszik le! És nem is olyan az ikonja, amilyen eddig volt. Ha meg akarom nyitni ezt írja ki: The registry was tampered with. Please reinstall the application. Fogalmam sincs, hogy ez mit jelent, nem tanulok angolt. Valaki meg tudja mondani, mit tegyek, hogy újra tudjak zenét hallgatni? Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 26. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Tedd fel ezt a kodek csomagot:

[link]


Majd utána ezt a frissítést: [link]


Ezután mindent le tudsz játszani, a media player classic lejátszó segítségével.


A szöveg egyébként azt jelenti, hogy valami változás történt a regisztrációs adatbázisban és nem tud elindulni az alkalmazás, rakd újra. Tehát elvileg az is elég, ha újrarakod a programot, amivel zenét hallgatsz. De lehet érdemes előtte törölni a régit.

2012. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jaj, tudom, hogy angol amit linkeltem, de a főbb szavakat csak tudod, pl. letöltés- download stb.

A legtöbb beállítást hagyhatod úgy, ahogy van, vagy ha azt jelöld be mindenképpen, hogy "install language files" akkor később magyarul is tudod használni a media playert.


De előbb talán próbáld meg a jelenlegi programodat újratenni, szerintem ez megoldja a problémádat.

2012. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!