Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet? (bővebbe...

Szerintetek jó ötlet? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Van egy ötletem és nem tudom, hogy megéri-e belekezdeni.

Az az ötletem, hogy olcsó házakat veszek és felújítom őket(pl.:+ventilátor helyek, matricák, festés, és ehhez szükséges vágások, ragasztások...). És egy kis haszon reményében eladnám őket.



2012. máj. 26. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Felújítod őket -> Használtak? -> A használt házak néha ISZONYAOTSAN lestrapáltak. Ha tudsz rajtuk segíteni, sok sikert.


Ki tudja, talán ha nagyon ügyes vagy még népszerű is leszel mint a régi házak megmentője, bár a kitágult csavarmenetekkel és elhajlott oldallapokkal nem tudom mit kezdesz.

Ha olcsó új házakat alakítasz át, az simán modding, elég népszerű "sport" bizonyos PC körökben, gyakran látni a Logout.hu -n is hasonló projekteket.

2012. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én úgy terveztem, hogy veszek egy ÚJ olcsó házat és esetleg vágok egy nyílást az oldalán a plexi számára, új festés, neon+ledek.(hirtelen ennyi jut eszembe, de ha elkezdem(ha elkezdek akkor majd elengedem a képzeletemet) :D
2012. máj. 26. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor üdv a ház modding világában. Nem te vagy az első aki ilyet csinál, bár a legtöbben rendelésre vagy saját szakállra csinálják.
2012. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és esetleg egyéni megrendeléseket is vállalnék.
2012. máj. 26. 19:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Megelőztél :D
2012. máj. 26. 19:44
 6/8 A kérdező kommentje:
És mennyi a kereslet az ilyen "egyéni" házakra? Vagy ez mindenképpen hírnév kérdése?
2012. máj. 26. 19:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Nos nem tudom, de kétlem, hogy ebből fogsz megélni. :)

Eléggé rétegdolog ez.

2012. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nézegettem pár házat a Logout-on és hát lehet megpróbálom és hát lesz ami lesz. Am kössz az eligazítást :D
2012. máj. 26. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!