Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Összeállítanátok nekem egy jó...

Error kérdése:

Összeállítanátok nekem egy jó gamer konfigot amivel még pár évig fognak futni a játékok full grafon?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 13:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mért lenne rossz vétel?

AMD jobb procikat csinál, az NVIDIA meg jobb videódeszkákat. (saját és mások tapasztalatából beszélve)

Nekünk Ati-val csak a szopás volt még AMD mellett is.

AMD-vel és az NVIDIA-val semmi baj párosítva.

Továbbá most ha vesz egy Ati-t vagy egy új NVIDIA-át mivel még mind a kettő említett széria annyira friss hogy egy rakás hiba még elő sem jött (mellékesen irreálisan drága és amíg ez a játékszéria kb 2014 ig kifut addig tejesen jó) ha beszarik vagy egyéb gondok előjönnek vele, a hajadra kenheted és szaladgálhatsz a szervizbe. (ami általában sokáig is tart)

És most megvesz egy 180.000HUF-os videokártyát 3 év múlva meg oké hogy tudná mert fele ennyire jó is elvinné még high-on ha Extrán nem is.Pont ezért elég az 570-es is.

De kijön egy fullosabb 3D pl vagy Direct X 12 vagy egyébb valami újdonság ami "KELL!!!" akkor túl nagyot buksz rajta. Még eladva is.

Soha nem szabad megvenni a legelső széria darabjait!

Ha eltelik cirka 1 év a megjelenés után és a tapasztalatok 80% jó akkor meglehet venni.

Persze előbb is megveheted de ezzel megkockáztatod hogy videókari vagy egyéb fontos cucc nélkül maradsz.

2012. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

halgas rá ha ugyérzed kérdezö de röhejes amiket ir és egyáltalán nem hivatalos adatokat közöl

egyéni véleményét csak

katasztrófa nem lesz belöle csak épp nagyon rossz vétel ahogy már irtam

de végeredményben árban ha 300 alat maradsz akkor mindegy mert késöbb ujból tudsz veni aktuális konfigurációt 3-5 év múlva


szóval a lényeg hogy én nem ajánlom amit ő visszont megjárni nagyon nem fogod azokal sem

2012. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

és én töröltem is kérdést szóval vedd is meg amit irt:P

mert ezek után nem érdekel nem fogok bö egyhét múlva felselgesen gépet összerakni ha sietél megvenni

de ha gondolod majd irj privátot 2012. június 8- án vagy késöbb

de nem biztos hogy leszek is...

2012. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"AMD jobb procikat csinál"...mióta is?


A Bulldózerek messze nem taroltak úgy ahogy az be lett harangozva, alsóbb árkategóriákban az FX-4100 gyengébb a Phenom II-eseknél, és néhol még az FX-6100 sem teljesít jobban, még az i3-as sandy-k környékén vannak jó AMD-k de felsőbb kategóriában sokkal stabilabb teljesítményt hoznak az i5-ös processzorok.


"az NVIDIA meg jobb videódeszkákat"


Érdekes, ugyanúgy használnak rengetegen AMD-ket is, és az ég világon semmi bajuk nincs, ráadásuk ugyanazért az árért nagyobb teljesítményt nyújtanak.


"Nekünk Ati-val csak a szopás volt még AMD mellett is.

AMD-vel és az NVIDIA-val semmi baj párosítva."


Igazából nincs ilyen hogy AMD-AMD/Intel-Nvidia...megfelelő teljesítményű processzor kell ami kihajtja az adott kártyát, ennyi.


A videókártyát résznél annyiban talán igazad van, hogy lehet jobban jár valaki akkor, ha vesz egy közép-felső kategóriás kártyát, értelmes áron, és azt később el is tudja majd adni, és jobban kijön ha mondjuk 3 évente vesz egy új kártyát mintha megvenné a csúcs karit.

2012. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szia!


Inkább iratkozz be egy iskolába a pénzből, ami marad add a Heim Pál gyermekkórháznak!

2012. jún. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!