Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Asrock 775i65g alaplap...

Szalatnyayné Ajándék kérdése:

Van egy Asrock 775i65g alaplapom, Az alaplapi hangkártyának miért nincs hangja?

Figyelt kérdés
Már megpróbáltam a lap driver-ét frissíteni, de nem engedi. service Pack-ot nem lehet feltenni rá. ???

2012. máj. 24. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Minimum Service Pack 1 kell hozzá, ha nem olyan windows xp-t tettél fel rá, akkor nem fogja engedni a telepítést.
2012. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előlapra kötöd a fülest de nem engedélyezted biosban az előlapi kivezetést, esetleg be sem kötötted ezt, nem tettél fel hangdrivert, tettél fel de nem az az alapértelmezett kimenet amin használnád, a médialejátszóban más az alapértelmezett hangeszköz mint amit te rákötöttél és még biztos van pár lehetőség.
2012. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
most indult újra a gépem a realtek ac97 a.392 telepítés után. Szépen feltette, majd nem történt semmi. Megnéztem Bios-ban ac97 audio kimenet engedélyezve. Service pack-ot nem tudok telepíteni, mert mindíg azt mondja, hogy a windows-ommal nem kompatibilis. De miért nem? Eddig működött, csak mivel újra telepítettem a gépet, most nem akar jó lenni. A vezérlőpultban megnyitom a hang cuccot, semmit nem enged választani, azt írja, hogy nincs hangeszköz. Egyébként meg írja, hogy az eszköz megfelelően működik. Nem értem!!!!!!
2012. máj. 24. 13:38
 4/7 anonim ***** válasza:
az a driver nem fog működni, ha nem SP1.
2012. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kérek szépen egy linket, mert már 3 helyről töltöttem le sp-1-2-3-at, de egyiket sem rakta fel.
2012. máj. 24. 13:49
 6/7 A kérdező kommentje:
win xp professional 2003-as verzió van fennt
2012. máj. 24. 13:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt irja a támogatási oldal hogy Cmedia 9761A 5.1 a hang és ehhez is kinál drivert: [link]
2012. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!