Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Adott 1 gép, rajta usbvel és...

Adott 1 gép, rajta usbvel és természetesen hdmi csatlakozóval. A helyzet a következö a gép a galrián van fent. A tvm lentvan. A tv és a gép hdmivel összevan kötve ez 10méter?

Figyelt kérdés
Ezenkivül 1 usb hosszabitó is rávan dugva ami 1 elosztóba megy, amibe 1 bill és 1 egér van dugva. A problémám a következö. Az usbn lévő eszközök elég gyakran megállnak, kiirja a gép hogy a hardver nem felismerhetö, és megáll, szerintem nem kap elég áramot a 10méteren keresztül vagy én nem tudom de elég idegesítö. Mit tegyek? ötlet? (acer aspire 5750z)

2012. máj. 22. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Valszeg áram gondok vannak.

A 10 méter HDMI-nek ehhez mi köze van?

2012. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát semmi, annyi max hogy azt is most dugtam rá, eddig kb 1 2 méter volt most meg az is 10 és nemtudom több áramot kell e leadnia. vicces hogy 1 usb elosztóra dugott egr és bil nem képes üzemelni 10 méteres kábelen... sok értelme van a hosszabítónak akkor ha nem működik a dolog
2012. máj. 22. 19:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Annak, hogy az USB-d mennyi áramot tud leadni, semmi köze hozzá, hány méteres HDMI kábelt használsz. Ha csak az egyiket dugod rá, mondjuk csak egeret, akkor megy rendesen?

Lehet az elosztó halt be.

2012. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem próbáltam még 1 el. de rövidebb usb kábellel sokkal stabilabb, nem halt eddig nagyon be. ennyire sosem, és max félévente 1szer. most azt vettem észre, lehet butaság, hogy ha kivan kapcsolva a billentyűzet ledje, akkor tovább birja :D

de jó lene álllandó folyamatos kapcsolat...

2012. máj. 22. 20:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Na de most meg rövidebb USB kábelt írsz, most akkor mivan?:DD

A HDMI és USB kábel nagyon nem ugyanaz.

Természetesen ahogy növeled egy kábel hosszát, a feszültségveszteség növekszik. Ha USB kábel hosszát növeled, a feszültségveszteség egy elosztónál már okozhat bajokat.

2012. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ahogy írtam anno rövid kábel volt most hosszú. mind az usb mind a hdmi.
2012. máj. 22. 21:59
 7/10 A kérdező kommentje:
érdekes, találtam 1 töltöt ami jó bele, tehát kap kivülről is áramot, mégis csinálja.
2012. máj. 24. 11:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy a gép USB csatlakozója jó, amit szét akarsz osztani?

Vagy az eszközök tutira jók, amik kínlódnak?

2012. máj. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az usb csati 100% jó, más usb csatin is ezt csinálja. a billentyű és az egész is jó,usb vel nincsen gond. a 10 méteres usb is jó, hiszen ha nem lenne az nem érzékelné a gép.nem tudom a gond merre lehet,csak az usb osztóra tudok gondolni.egyenlőre nincs pénz másikra, és az a furcsa hogy külön áramot kap tápról, és mégis megáll meg a gép kiirja hogy usb eszköz nem ffelismerhetö meg gondos...
2012. máj. 25. 08:17
 10/10 A kérdező kommentje:
most látom ,hogy az egerem kábelével van vlmi gáz ... ettöl függetlenül nemtudom az usb hosszabítós dolog működik e :D
2012. jún. 4. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!