Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék formázott...

Hogyan tudnék formázott feliratot égetni VOB fájlra?

Figyelt kérdés
Eddig amerre néztem, mindenhol .avi fájlokról volt szó, van olyan program, amit használhatnék .vob fájlokhoz, hogy ráégessek ASS feliratot?

2012. máj. 21. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
DVDlabPro programmal tehetsz feliratot, de nem égeted hanem mellékeled ki-bekapcsolható feliratként, ahogy egy dvd-n lennie kell. Ha az ASS kiterjesztést nem kezeli akkor SubtitleWorkshop programmal átkonvertálod a feliratot egy támogatott formátumba.
2012. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de én pont hogy azt szeretném, h biztosan formázva maradjon...
2012. máj. 22. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Még az is lehet hogy kezeli ezt a kiterjesztést, bár nekem nem rémlik, olvasd el a weblapjukon milyen feliratformátumokat támogat.

Egyébként a programban is tudod formázni a feliratot, soronként szineket, méretet, elhelyezkedést, betütipust váltani.

2012. máj. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
okés :D köszönöm, utánanézek :) ha lehet benne szerkeszteni, akkor talán már az alapból olyat is kezeli *-*
2012. máj. 23. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!