Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érettségin excel-ben ki lehet...

Érettségin excel-ben ki lehet váltani a függvényeket mással?

Figyelt kérdés
Kicsit bután van megfogalmazva a kérdés, de nem tűr haladékot, ezért nem fogalmazom meg szebben. A kérdés: középszintű érettségiben ki lehet-e váltani az index és hol.van függvényeket fkeressel, ha ahhoz fel kell venni egy újabb oszlopot (mert ugye fkeres csak úgy tud keresni értéket, ha a keresett értéktől jobbra található a keresett név). A másik pedig, hogy vannak az adatbázis függvények, amit mi infón nem is tanultunk, de az érettségis könyv írja, hogy azokat is tudni kell, néhány megoldásban is leírja, hogy azzal kell használni, de ez sokszor meg szumha-val, vagy valami mással is. A kérdésem, hogy van olyan, amit az adatbázis függvények tudnak, az alapok pedig nem? Előre is köszi!

2012. máj. 20. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Excelben szerintem kiváltható, mert az van írva hogy képlet vagy függvény segítségével, nincs meghatározva.


Adatbázisba szumha?!

2012. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, hanem a megoldás azt írja, hogy ab.szum, én pedig szumha-val megtudtam csinálni... az eredmény ugyanaz lett
2012. máj. 20. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Ki lehet csak másolható fgv legyen és működjön. Elég sok feladatot meg lehet csinálni többféleképpen.
2012. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!