Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nah szóval hogyan lehet egy...

Nah szóval hogyan lehet egy regisztrációs bejegyzést készíteni? (bőveben lent )

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy van egy játékom de rip verzió így szóval nem telepítős volt de patchelni akkarom de az nem ismeri fel és mivel minden telepített game létrehoz a regeditbe egy olyan kulcsot ami ki írja hogy hova lett feltelepítve nah és is egy ilyet akarok csinálni . :D ?

2012. máj. 18. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Winkey + R

Regedit

Enter


Utána a kezelés hasonló, mintha fájlokkal és mappákkal dolgoznál. Eléggé adja magát.

2012. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem érted a problémám én egy bejegyzést akkarok oda létrehozni ami más programnak meg mutatja hova van feltelepítve
2012. máj. 18. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:
És mi akadályoz ebben? Jobbklikk menü -> új -> kulcs. Ezzel létrehozod az elérési utat. Utána azon belül jobbklikk -> új -> érték. Kiválasztod a típust, kitöltöd stb. Pont, mintha fájlokat és mappákat hoznál létre. Láthatóan te vagy az, aki nem érti.
2012. máj. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
érték mennyire állítsam ez függ valamitől ?
2012. máj. 18. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem csak úgy ötletszerűen akarsz beírni dolgokat, hanem tudod, hogy az eredeti játék milyen értékeket használ. Ugyanolyanokat csinálj.
2012. máj. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy mielőtt megveszek egy játékot letöltöm és ha tetszik megveszem . most a crysis 2 van meg tesztelem eddig nem rossz . Szóval eddig 70% hogy megveszem az 1 része már meg van nah de nem tudom az értékeket
2012. máj. 18. 15:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!