Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi az a plugin-container. Exe...

Fütyicukor kérdése:

Mi az a plugin-container. Exe a windows feladatkezelőbe a folyamatoknál? Mert nagyon felmegy amikor halgatok vmit és ez miatt akadozik a hang meg felmegy a cpu használat 95-100%-ra! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. máj. 14. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi a plugin? Pl. a böngészőkbe beépülő Bővítmények, pl. lejátszók (VLC player stb.). Milyen böngésződ van és mennyi benne a Bővítmény? Pl. hány lejátszó?
2012. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mozilla van,lejátszonak a windows media playert használom.de nem nagyon értek hozzá.
2012. máj. 14. 13:21
 3/13 anonim ***** válasza:
Mozilla Firefoxban. Eszközök, Kiegészítők, megnyitod a Bővítményeket és frissités. Ki fog derülni, melyikkel van gond.
2012. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Írd be a böngésződ címsorába: about:config

Klikk az Óvatos leszek, megígérem gombra

A Filter-hez írd be: dom.ipc

Klikkelj jobbal a dom.ipc.plugins.enabled-re

Klikkelj a Ki/Be kapcsolóra, ekkor a Value (érték) oszlopban false értéknek kell megjelennie

Indítsd újra a böngésződ és nézd meg a Feladatkezelőben, hogy indult-e a plugin-container.exe

2012. máj. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyébként az én Firefox-om átlagban ennyi memóriát használ (legfelső): [link]

Ezt úgy értem el, hogy telepítettem a Firefox Ultimate Optimizer! nevű kis programocskát, mely kb. ugyanennyi memóriát használ, tehát a kettő együttvéve is nagyságrendekkel kevesebbet, mint a Firefox a Fiefox Ultimate Optimizer! nélkül.

2012. máj. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
és honnan töltsem le?
2012. máj. 14. 14:09
 7/13 anonim ***** válasza:

Én innen töltöttem le: [link] de most (nekem) nem működik.

Ha esetleg nem tudnád letölteni, PM-ben küldj egy email címet, estére elküldöm, mert most pillanatokon belül indulok melózni.

2012. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ok.köszi.
2012. máj. 14. 14:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagy memóriazabáló a Firefox.
2012. máj. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
és ha letörlöm hogy ne zabáljon annyi memoriát???
2012. máj. 15. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!