Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A mostani Samsung Galaxy gio...

A mostani Samsung Galaxy gio készülékemhez kaptam egy vodafone sim-kártyát, ami egyébként nem kellett volna, mert már van. Lent?

Figyelt kérdés

Szóval, azt írják msot látom az újságban, hogy 3000 Ft feltöltésért adnak hozzá 4400ft lebeszélhetőséget mellé, azaz 7400Ft.Ez csak a hozzáadott kártyával működik?

És amikor jön az, hogy töltse fel a kártyáját 3000Ft-tal és megajándékozzuk további 2000ft-tal, amit lebeszélhet 2 hétig. Mi az, hogy 2 hétig? Utána leveszik a számlámról? Egyszerűen nem tudom felfogni mit magyaráznak ezek már jó ideje. Valaki segítene?


2012. máj. 13. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
pontosan
2012. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
még mindig én, ha két hét alatt lebeszéled a 2000-et, akkor oké, ha nem a 2000Ft bónusz megmaradt részét leveszik a számláról. ezért tudod csak 2 hétig felhasználni, utána elveszik.
2012. máj. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!