Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy ilyen Wi-Fi-s routernek...

Egy ilyen Wi-Fi-s routernek mekkora a hatósugara?

Figyelt kérdés
[link]

2012. máj. 12. 13:21
 1/8 anonim válasza:
ilyenünk vann elég nagy de ha szobában van az ajtok a hulámokat le gyengiti vagy nem lehett érzékelni
2012. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

TP-LINK-et ne vegyél mert szar.Vegyél D-LINK-et.

Átlagos használatra elég egy D-LINK dir600 is.

2012. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ne már...

A TP-LINK fényévekkel jobb a D-Linkes sz*roknál...

Volt tapasztalatom elég sok félével.


Ez a linkelt egész jó darab, de a háztól és a falaktól függ, hogy meddig megy. (Nem mindegy, hogy tégla vagy vasbeton, stb...)

2012. máj. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
T-linkes sokall jobb
2012. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
a tp-linkes
2012. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen?Akkor hogy lehet hogy nekem már 3 TP-LINK-es routerem volt és 2 hónapnál többet egyikse bírta viszont a D-LINK már majdnem 1 éve megvan semmi baja nincs.Ezt mivel magyarázod?Egyébként van egy számítástechnikus haverom és ő is inkább a d-linket ajánlotta.
2012. máj. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hidd el informatikus vagyok és elég sok ismerősöm szintén az.

Valószínűleg peched volt, viszont ennél én jelentősen nagyobb mennyiséggel találkoztam már, ott a d-linkek hülyültek meg és haltak le igen hamar.


A jelenleg legjobb olcsóbb router ez: [link]

Ez garantáltan évekig tökéletes. (Ennél már csak a Linksys linuxos routerei jobbak, de azok drágábbak is...)

2012. máj. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem valami ilyesmi volt, legalábbis kinézetre hasonló:

[link]

Auchan-ből vettem kb.3 hónapig bírta utána behalt,visszavittem kicserélték és az ugy 2 hónap után szintén behalt,aztán vettem egy másikat,arra már nem nagyon emlékszem mien volt viszont az se bírta ki 2 hónapnál tovább.A D-LINK-et meg ugyanottvettem és még egyszer sem volt vele bajom.Szerintem nem hiszem hogy pech-em volt és hogy pont a tp-linkek haltak be.Még volt egy TENDA nevezetű routerem na az is csak úgy 3 hó a max.

2012. máj. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!