Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet iso fájlt convertál...

Hogy lehet iso fájlt convertálni avi formátumba?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
sehogy, az ISO fájl az egy lemezről készült fájl, tehát akár lehet benne AVI is
2009. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha van TotalCommandered, telepíts alá iso plugint [link]

...és bele tudsz nézni az iso-ba, hogy mi van benne.

2009. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
DaemonTools-ba betöltöd az iso, és azt csinálsz vele amit akarsz. Kimásolhatod a tartalmát, ki is írhatod...
2009. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy DVD-videó képfájljáról akarsz XviD-et csinálni, ehhez találsz 3 megatonnányi programot az interneten, Google a barátod.
2009. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2009. jún. 26. 06:24
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, egy képfájlból szeretnék xvid-et csinálni, de nem tudom milyen program kell hozzá. Mit javasoltok?
2009. jún. 26. 06:26
 7/8 ceri ***** válasza:
Ahogy már mondták, ez egy lemezképfájl, tehát pl. DaemonTouls- al nyisd meg. Utána megnézed, hogy mi van a egyáltalán rajta, és ennek függvényében tudod konvertálni, kiírni valódi CD/DVD-re, vagy lejátszani stb.
2009. jún. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

FairUseWizard>>> [link]

Nem is kell hozzányúlni az iso-hoz, mivel ez a prg pont ebből dolgozik. Szerintem az egyik legjobb program erre.


Feltéve persze, ha az iso-ban nem eleve xvid van, hanem dvd...mert lehet benne dvd, xvid, program...stb, tehát ezért kéne belenézni, mit is tartalmaz!

2009. jún. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!