Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Haegy notebook specifikációjáb...

Haegy notebook specifikációjába azt írják, hogy csak Windows 7-tel kompatibilis, akkor tényleg nem tudok rá más oprendszert tenni?

Figyelt kérdés

Erről a gépről lenne szó. [link]

Pedig az így szívás, mert úgy már nagyon drága nekem:S Egyébként ha valaki idetévedne: erről a laptopról vélemények [link]

Köszi:)


2012. máj. 11. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:

nem

azt jelenti, hogy win7et is tehetsz rá (a win7 hivatalosan kiadott specifikációi alapján), de egyáltalán nem kötelező, mehet rá bármilyen más oprendszer is

az általad linkelt gépek közül az első a fejlettebb és erősebb jószág

2012. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja igen, csak a 2. gépen már alapból rajta van a win7, az elsőt Freedos oprendszerrel adják (amire aztán magad rárakhatod a saját oprendszeredet)
2012. máj. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"mehet rá bármilyen más oprendszer is"

Ez így ebben a formában nem igaz, megfelelő illesztőprogram nélkül a működése problémás lehet(kékhalál, nincs hang ,nincs hálózat stb.).

2012. máj. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, közben kicsit utánanéztem. Driver kell hozzá, valóban:) Bár nekem így is kínai volt a telepítési mód, úgyhogy szerintem keresek valakit, aki majd helyettem megcsinálja a telepítést:D Köszi mindenkinek:)
2012. máj. 11. 11:38
 5/6 anonim válasza:

Az első gép jobb. Újabb generációs proci, 2x akkora háttértár, szintén újabb generációs videókártya.

Igaz a régihez adnak táskát is csak vigyed már. xD

És ha nem Win7-et akarsz rátenni, akkor csak feleslegesen vennéd meg vele.

2012. máj. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha kell nincs más os hez driver suport csak a 7 hez akkor más os nincs mit rakni.
2012. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!