Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy írjam ki DVD-re a Video...

Hogy írjam ki DVD-re a Video Ts és az Audio Ts-fájlokat hogy lejátsza az asztali dvd?

Figyelt kérdés
Nero Express adat dvdvel próbáltam de ott azt írta ki h nem fogja lejátszani az asztali dvd. Ha videó Dvd-ként írom akkor nem add hózzá pár file-t
2009. jún. 25. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha külön akarod kiírni a file-okat, sosem lesz olvasható az asztali dvd-n. Én a DVD Decrypter-el szoktam képfile-t csinálni belőle, és azt utána kiírhatod akármilyen programmal, akár a nero-val is (dvd kép lemezre mentése).
2009. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Pedig Dvd-Videóként kell kiírni, akkor fogja lejátszani. A Néró-val sosem volt problémám. Az a pár fájl nem tudom mi lehet...de lehet nem is kell. Talán csak valami bejegyzés, amit szoftveres lejátszó hagyott ott. Ha elindítod lemezről, rendesen elindul a filmed?

Kipróbálhatod alternatívaként az AshampooFree programot, nagyon egyszerű vele írni.

2009. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még annyi Néróval a Video_Ts tartalmát kell beolvasni, és Dvd-Video-ként kiírni....
2009. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem Adat lemezként kell kiírni!

Néróval: Videók, képek> DVD videó fájlok írása hozzáadod az Audio Ts-t, meg a Video Ts-t

Nekem a Nero burning room sokkal átláthatóbb, de ki hogy szokja meg.

2009. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 italoimre ***** válasza:
0%

Szép Napot Mindenkinek!

Az igazság odaát van.


Semmirevaló TS fájlok.Nem szabad bedőlni emberek!!!Rögzítsetek inkább a földi vevőkről egy jó kis videomagnóval,majd digitalizáljátok be,aztán lehet konvertálgatni amibe akarjuk.Ez az igazság,sajnos.A többi csak kamu!!!

Ez direkt így van kitalálva.Ébredjen már föl mindenki.Hát ennyi.

Köszönöm.


Üdvözlettel:italoimre

2011. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!