Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone 4s kerdes! Fontos!?...

Iphone 4s kerdes! Fontos!? Hasznalata?

Figyelt kérdés
Vennek egy apple iphone 4s-et itt amerikaban, unlocked, ha magyarorszagon szeretnem hasznalni, milyen lehetosegeim vannak? milyen tarsasag? muszaj szerzodest kotnom valamilyen tarsasaggal? nem szeretnek kotodni semmilyen tarsasaghoz, mert sokta utazom, sok orszagban vagyok neha tobb honapig, es ezert kerdezem. FONTOS koszonom.
2012. máj. 10. 05:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt választod amelyiket akarod.

T-mobile, Telenor, Vodafone, Bluemobile, Tesco Mobile...


Én a t-mobile nál vagyok, iPhone4S el. Drága de jó, meg több mint 10 éves a számom :)

2012. máj. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ertem, de ugyanolyan szolgaltatast vehetek mint akarmilyen telefonra? nem kell kulon dragabbat ugye, mert hogy iphone?
2012. máj. 10. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Veszel egy domino sim kártyát azt helo :)

Ha netezni is akarsz, akkor előfizetéssel jobban jársz, De azok sem vészesek.

Az iPhone nak nincs olyan kiemelt szolgáltatása amihez kül előfizetés kéne, mert nem olyan sz*r mint a blackberry :)

2012. máj. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mert a blackberry-hez kene kulon elofizetes?
2012. máj. 11. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!