Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kinek volt már baja a PCX...

Kinek volt már baja a PCX bolttal? És mit tegyek?

Figyelt kérdés

www.pcx.hu

nekem egy alaplapom lett vissza küldve már vagy 3 hete egy MSI alaplap,megkaptam a lapot kibontottam és a processzor foglalatban pár tű le volt nyomva,azonnal hívtam őket másnap vissza is küldtem és azóta semmi csak annyit mondanak hogy ki küldték a gyártónak vizsgálatra hogy kicserélhetik e vagy nem,a többi alkatrész meg itt áll lassan 1 hónapja a szekrényben és ki sem tudtam őket próbálni.Mit lehet szerintetek ilyenkor tenni?


2012. máj. 9. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos erről nem a bolt tehet, nem tudsz mit tenni, csak várni, biztosan kijavítják, vagy cserélik, nem tehetik meg, hogy hibásan visszaadják.

Én az Iponnál szívtam VGA-mmal, 1hónap volt mire visszaküldték, hogy semmi baja, aztán még 1 hónap mire rájöttek, hogy tényleg hibás, és kicserélték... de mint mondtam erről nem a bolt tehet, ne őket hibáztasd. Nagyjából mindenhol csak a garanciával van a baj, ami a bolt feladata azt tökéletesen ellátják.

2012. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem igaz hogy ki kell küldeni külföldre hisz szemmel látható volt a hiba a garanciában meg benne van a csere fogalma,csak nehogy megpróbálják rám kenni,idegesítő hogy van gépem és még sincs azt mondta a fószer akár hónapok is lehetnek,és akkor várjak hogy mikor beépítem az alkatrészeket már hónapok teltek el a garancia időkből
2012. máj. 9. 14:25
 3/4 Zsocca ***** válasza:
Sztem jobban jársz ha veszel egy másik lapot. ne várj arra hogy visszaküldjék. De ez csak az én véleményem én ezt csinálnám.
2012. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de mi lenne a pénzel akkor amit kifizettem
2012. máj. 9. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!