Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Baj, ha én az ubuntu 11.10-et...

Baj, ha én az ubuntu 11.10-et akarom használni?

Figyelt kérdés
Ugye most megjelent az ubuntu 12.04, de én ezt akarom használni továbbra is . Jönnek még hozzá"foltozások" ?

2012. máj. 8. 12:04
 1/3 Csiß ***** válasza:
2013 áprilisig van támogatva
2012. máj. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 legendavagyok01 ***** válasza:
Támogatás 2013. áprilisig lesz hozzá (ígéret szerint).
2012. máj. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van, egy darabig még támogatják. De miért nem akarsz frissíteni? Nem nagy ügy, simán a háttérben frissül az egész rendszer, és a végén megkér, hogy ugyan indítsd már újra a gépet, mert disztribúciót frissített. Nem is lesz nagy különbség szerintem, de sok programból lehet hogy lesz újabb verzió. A 12.04 pedig LTS kiadás, ami azt jelenti, hogy tovább lesznek hozzá frissítések. Szóval ha csak nincs kedved állandóan frissíteni, akkor azt mondom, hogy most még frissíts egyet, és akkor egy csomó ideig nem kell majd.
2012. máj. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!