Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni? Youtube...

Valaki tud segíteni? Youtube szerzői jogról van szó, Nem szeretnék jogot sérteni, de a videót kitenném. Milyen mód van erre?

Figyelt kérdés
Egy amv (azaz anime jeleneteket tartalmazó azaz anime music videóról van szó)-t készítettem. kiírtam az anime címét, a zenéét úgyszintén, ennek ellenére a videó eltávolításra került. Mit kéne még kiírnom, vagy hova? Aki tud, légyszíves segítsen mert még kezdő vagyok videó feltöltésben! Még rengeteg hasonló "jellegű" videó van, nem értem hogy az enyémmel mi a baj :S

2012. máj. 7. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
x-eld be a más szerzőtől tartalmazó rublikát
2012. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt mikor, vagy hol adja ki? nem tudom hol lehet, a videófeltöltésénél nem látom :///
2012. máj. 7. 15:59
 3/3 anonim válasza:
legyél sunyi és minimálisan gyorsítsd vagy lassítsd a videót és nem fogja észrevenni a youtube :D tapasztalat :)
2013. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!