Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet Magyarországon kapni...

Molia kérdése:

Lehet Magyarországon kapni Chromebook-ot?

Figyelt kérdés

A Google 2011ben Amerikában piacra dobott két, úgynevezett Chromebook-ot. Az egyiket az Acerrel közösen, a másikat pedig a Samsunggal. És bár rengeteg magyar cikket találtam fent a neten, árusítóhelyet hiába kerestem nem találtam. Ti tudtok esetleg? Vagy csak Amerikából lehet rendelni?

Google Chromebook: [link]

U.i.: Pls ne írja senki, hogy a Google a barátunk, meg hogy Nézz utána a neten. Mert tényleg kerestem, de nem találtam



#Google #Chromebook #laptop #Google laptop
2012. máj. 7. 01:29
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. máj. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lindmayer ***** válasza:

tökmindegy hogy lehet-e kapni, meert tök felesleges dolog, ilyen sávszélességekkel még vezetékes nettel sem kehet normálisan használni, nem hogy mobil internettel

amúgy ha nem találtál magyar bolktot ahol árulnak, az nem véletlenül van, nem te vagy a hülye: mert ha jól rémlik csak amerikában értékesítik

2012. máj. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azt nem tudom hogy lehet e kapni,de használni tudod.Azért mondom mert nekem is ez van
2014. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!