Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem engedi a Facebook,...

Miért nem engedi a Facebook, hogy töröljek valamit az 'emberek akik inspirálnak téged' részből?

Figyelt kérdés
Rákattintok pl. Salvadr Dali oldalán, hogy "nem tetszik", de mégis ott van az adatlapomon, hogy tetszik. Ezzel mit csináljak?
2012. máj. 5. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Felváltva mutatja, mikor azt írja ki, hogy tetszik, akkor neked nem tetszik. De megnyomhatod a gombot, hogy tetszik.

Hülye logika, de ez van.


Amúgy mi bajod Dalival?

2012. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Így se jó.

Szeretem, de nem a vallási nézetem alatt akarom látni, ahogy Woody Allent, Warholt és Picassot sem.

2012. máj. 5. 12:18
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegnap átállítottam a szülinapomat, mintha már nagykorú lennék, pusztán azért, hogy lássam: nagykorúként mit láthatnak az adatlapomon (mert kiskoróként csak annyit, hogy nőnemű vagyok -.-). És még nem engedi visszamódosítni. Lehet, hogy ezért nem engedi a dalis dolgot sem?
2012. máj. 5. 12:21
 4/4 A kérdező kommentje:
megoldottam
2012. máj. 5. 12:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!