Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok segítenni?

Picilàny (1986) kérdése:

Tudnátok segítenni?

Figyelt kérdés

Hi All.

.Bocsika de nem én vagyok a "Picilàny" csak nem akartan regizni mert neki van màr :).

Na az lenne a kérdésem,hogy hogyan illetve melyik programmal tudok bele "buheràlni" egy windowsba..mondjuk màs boot hàttér..amikor telepìtem rakjon hozzà programokat..meg ilyenek :))) ja és persze kiirni is :).Köszike előre is és bocsànat a "buta kérdésért" meg,hogy nem sajàt regisztràciòròl ìrok.

Köszike;Dani 28.



2012. máj. 4. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ingyenes alternatíva is biztos van, de én ilyenre a tuneup utilities-t használom (vagy ashampoo-nak van hasonló programja, a nevét pontosan nem tudom, de az talán még ingyenes is), talán tavalyi verzió, vagy valami régebbi, ami még nem ellenőrzi a kódot. torrentoldalakon fellelhető, ha rákeresel...


viszont ezekről a programokról annyit kell tudni, hogy elég kezdetlegesek a beállítási lehetőségek - értem ez alatt, bejelentkező képernyőn a felirat nem a megfelelő helyre kerül, ha van egyáltalán...


A legbiztosabb az, ha letöltöd teszem azt deviantart-ról a neked tetsző fájlokat, a windows-beliekről készítesz biztonsági másolatot, és azok helyére beteszed, és beállítod, illetve a kódban módosítod, amit kell - komolyabbakat/szebbeket/eredetibbnek tűnőket pl így könnyű alkotni, ha egyszer belejön az ember, de, ha nincs ebben gyakorlatod, biztosabb, ha a programnál maradsz, ezt csak azért írtam, h azoktól ne várj se csodát, se tökéletes eredményt (kérdés, mi számít annak :P)

2012. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt is nézelődhetsz: [link]

Bootskin xp ,Logonstudio , vagy ennek is van XP változata.Itt a progikat is letöltheted,majd válogathatsz az "Explore" fülre kattintva.

2012. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!