Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történhetett a laptopommal?...

Mi történhetett a laptopommal? Belassult enyhén.

Figyelt kérdés

A laptopom 3 hónapos, és pár napja elkezdett vacakolni. Dupla annyi idő alatt bootol be mint eddig, többet kell várnom mire betölti az asztalt, de még a Windows intézőre is várni kell mire megnyílik. Eddig bármit is elindítottam, nem forgott soha az egér mellett a kis karika, most meg forog egy jó ideig mire megnyílik bármi is.


Olyan is van hogy bekattan a TouchPad. Hozzáérek, és elugrik a bús fenébe.


Kb. egy hete lefuttattam egy Avast teljes vizsgálatot, semmit nem talált. Tegnap az Emsisoft Anti-Malware talált egy fenyegetést amit karanténba helyeztem, de semmivel nem jobb a helyzet.


Mit tegyek?



2012. máj. 3. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

futtass le még egy vírusírtót

avira a neve

2012. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha elég erős a géped, akkor próbáld ki a Kaspersky-t. Szerintem nagyon jó vírusölő ,csak az a baja, hogy nagy a gépigénye.

+ töltsd le a Malwarebytes Anti-Malware nevezetű ingyenes alkamazást, amely megkeresi, és eltávolítja a rosszindulatú programokat

Ezeket futtasd le

2012. máj. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát mi számít erősnek?! :)


Proci: AMD Vision E450

Ram: 4gb

(Grafikus: AMD Radeon HD 6320)

(HDD: 320gb 5400rpm)

2012. máj. 4. 22:47
 4/5 A kérdező kommentje:
*AMD Vision E450 Dual Core 1.6ghz
2012. máj. 4. 22:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, és ha úgy érzed, hogy lelassítja a gépedet, akkor keress helyette másikat. Anyám gépében 2 magos 2,1-en ketyegő AMD proci van, és nem vettük észre, hogy lassítaná.

Állítsd be azt, hogy ne automatikusan frissítsen, hanem te pl. mikor nem csinálsz rajta semmit sem, meg kapcsold be azt, hogy ha valami teljes képernyős alkalmazás van elindítva, akkor maradjon békével, így szerintem nem fog belassítani.

2012. máj. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!