Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » DVD írás, hogyan kezdjek neki?

Nocobra kérdése:

DVD írás, hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Filmeket, sorozatokat szeretnék DVD-re írni (foglalja a helyet a számítógépen), de nem tudom hogyan kezdjek neki. Érdekelne hogy milyen programot használjak, milyen DVD-re írjak, mennyit tudok egy átlagos DVD-re írni(lehetőleg minél többet)?
2012. máj. 2. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kell egy íróprogram, pl. a Nero. Ha az nincs, akkor az ingyenesek közül nem túl szép, de jó az ImgBurn.

Egy DVD-re 4.7 gigabyte adat fér hivatalosan, de szerintem 4.4-4.5-nél többet ne pakolj rá.

2012. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az mindegy, hogy DVD+R vagy DVD-R -re írok?
2012. máj. 2. 22:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez DVD írótól függ, a mostaniaknak már szerintem mindegy. Az enyém valami hat éves, mégis mindegy neki.
2012. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lindmayer ***** válasza:

ha rám hallgatsz, akkor inkább merevlemezt veszel, használtan

sokkal jobban fogsz vele járni

2012. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha jártas vagy torrentezésben akkor letöltheted az Ashampoo Burning Studiot vagy a Nero-t, de ha nem akkor itt egy ingyenes író program:

[link]

Csak kiválasztod, hogy mire írjon (CD/DVD) berakod a filmet majd írás és kész is a DVD. :) Ha sok sorozatod van (vagy lesz amit ki szeretnél írni) Akkor egyet értek az előző hozzászólóval! Egy külső merevlemezt érdemesebb venni, igaz drága de 22e Ft-ért már lehet venni 1,5TB-os merevlemezt és arra mehetnek a filmek!

2012. máj. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is inkább a külső merevlemezt ajánlom...
2012. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!