Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért nem megy normálisan...

Mért nem megy normálisan laptopon a pokoli szomszédok?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy van egy laptopon, tegnap este felraktam a pokoli szomszédokat, el is indult, de utána lefagyott, az egér sem mozdult. A játék tulajdonságainál próbáltam állítgatni hátha jobb lesz, de semmi... Van egy olyan elméletem, hogy talán a képernyő felbontás miatt hibás, de már olyat is hallottam, hogy bizonyos játékok nem mennek laptopon.

Szóval nem tudom, mit tegyek, hogy esetleg normálisan elinduljon. Aki tud légyszíves segítsen.



2012. ápr. 29. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:

laptop adatai pokoli szomszédok hányadik része?

honnan szedted le ?

directx böl milyen verzio van fent ?

2012. ápr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak:


Processzor: Intel(R) Pentium(R) CPU P6100 @ 2.00GHz 2.00 GHz

Ram: 3,00 GB

Rendszer típusa: 32 bites op rendszer

Windows verzió: Win 7 Ultimate

Servis Pack 1


a játék 1. része, illetve a 2. lenne, de annál a fájl kiterjesztését a gépem nem ismeri fel

innen szedtem le: *****


a directx-ből a 8.1-es van fent



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. ápr. 29. 10:27
 3/3 anonim ***** válasza:

áááá

8.1-et minek raktad fel a windows 7 alapbol directx 11-el fut már

ja meg lehet a win7 az oka a komtapilitást álitsad be pl xpre vagy 98-ra lehet az a gond


meg ez a torrentes oldal olyan fura még sose látam link alapján de inkább nem nyitom meg mert nem bizok bene inkább szedj le 1 másik verziot thepiratebey-röl

2012. ápr. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!