Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség gyorsan légyszííí:O...

Segítség gyorsan légyszííí:O Hogyan kell legörbézni vagy beágyazni (vagy mindkettőt) a szöveges layert Photoshopban?

Figyelt kérdés

#beágyazás #legörbézni
2012. ápr. 27. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Konkrétabban? Ebből talán a szöveg raszterizálását lehet kivenni mint megoldást, jobb klikk a szövegrétegen, és ott lesz a helyi menüben a lehetőség.
2012. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen azt ismerem, de nyomda kéri, és nem erre gondolnak... Én sem tudom, akkor mire? minden lehetőséget megnéztem már, de nem találok ilyet. Fórumokon mind azt írják, hogyan kell Illustratorban, de nekem nincs és nm is ismerem, nem tudnám most hirtelen használni és időre kell leadnom az anyagot... :(
2012. ápr. 27. 20:04
 3/3 A kérdező kommentje:
És azért sem értem az egészet, mert a Flatten image-re kattintok, mielőtt elmentem pdf-ben. így nem fordulhat elő, hogy hiányozzanak a fontok, vagy rosszul tudok valamit???
2012. ápr. 27. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!