Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet visszaállítani a...

Hogy lehet visszaállítani a lomtár tartalmát?

Figyelt kérdés

kb. 1hete kitöröltem egy word dokumentumot, és azóta a lomtárat is kiürítettem. most jöttem csak rá hogy még szükségem lenne arra a dokumentumra.nagyon fontos lenne.

letöltöttem már több programot is de van amelyik nem is találja, van amelyik meg nem engedi visszaállítani.

mit lehet ilyenkor csinálni??


2012. ápr. 27. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a "bűvészprogramok" sem boldogulnak vele, akkor valószínűleg már felülírásra került az a lemezterület.
2012. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 hét után, szinte reménytelen, ha közben használtad a gépet! (felül lett írva a keresett dokumentum, ezért nem tudják a mentő programok visszaállítani.)

/Recuva, Undelete Plus (magyar nyelvűek)

[link]

[link] ...próbáltad?/


esetleg ezen programok Portable verziójával, egy másik meghajtóra letöltve és onnan futtatva:

GetData Recover My Files Pro.

Hetman Data Recovery

Hetman Uneraser Pro

Magic Data Recovery

Multistage Recovery

Ontrack EasyRecovery Pro

wGXe Data Recovery Pro

2012. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendszer visszaállítás?
2012. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat:)

nem sikerült a programokkal sem, és a rendszer visszaállítással sem.:/

a programok minden ezer éves kitörölt dokumentumot megtalálnak, de amit keresek azt pont nem..:/

2012. ápr. 28. 07:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!