Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A vincseszteremen van egy...

A vincseszteremen van egy 73d7a. írásvédett nevű mappa ami fogalmam sincs hogy került oda, és ebbe véletlenül belehúztam a személyes cuccaimat tartalmazó mappát és most nem tudom se kimásolni, se megnyitni. Hogy tudom újra használni azt a mappát?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 10:54
 1/2 ToXeN ***** válasza:

Megnyitsz 1 ablakot--> Eszközök--> Mappa Beállításai-->Nézet-->Egyszerű fájlmegosztás használata (NE legyen pipa)

Utána elmész a védett mappádhoz:

Jobb klikk-->Tulajdonságok-->Ami bejön ott lesz egy új fül hogy "Biztosnág"-->Hozzáadás-->írd be hogy "System; Mindenki; Rendszergazda" és névellenőrzés ha jó aláhúzza mindet-->Utána pedig ezek megjelennek a listában és mindegyiknél rányomsz hogy "Teljes hozzáférás", ha esetleg van pipa a "Megtagadásnál" is azt vedd ki

Remélem sikerül és jó lesz ettől...

2009. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült megoldani a problémát :)
2009. jún. 23. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!