Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen márkájú és tipusú...

Milyen márkájú és tipusú digitális rajztáblát vásároljak?

Figyelt kérdés

Digitális rajztáblát szeretnék vásárolni főként arra, használnám, hogy már előre kinyomtatott rajzokat ill. skicceket rajzolnék át vele, és ezeket vágnám ki vágó ploterral… CorelDRAW 12 programhoz használnám, és jó lenne ha egy A4 –es méretű aktív felület lenne ..

kb 30.000 - 35.000 Ft költenék rá ..



#digitális rajztábla #vágó ploterral… #CorelDRAW 12
2012. ápr. 25. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a Genius márkát javaslom ezekben, hogy melyik típust azt nem tudom megmondani mert nekem nincs. Egyik ismerősömnek van ilyen rajztáblája egész jó ha jól tudom kicsivel nagyobb a mérete az A4 nél egyszer volt nálam amikor rajzoltam vele valamit photoshophoz jo cucc az. Szerintem ha olyan 25 ezer körül veszel egyet az már elég jó persze vannak olcsóbbak is de nagyon nem ismert márkájút ne vegyél mert elég sok helyen hallottam hogy azokkal csak a baj van.
2012. ápr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senkimégisvalaki válasza:

Wacom Bamboo Pen & Touch

Álom vele dolgozni és bőven benne van az árkategóriádban ;)

2012. ápr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat végül a Genius G-Pen F610 tipust választotam.
2012. ápr. 28. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!