Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kössem össze őket?

Hogyan kössem össze őket?

Figyelt kérdés
Van egy PC-ből kiszerelt ventillátrorom, amelynek 3 vezetéke van: piros, sárga, fekete. Ezt szeretném rákötni egy 220/12 voltos adapterre, amiből kijön ugye a +és a - ág.
2012. ápr. 25. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Piros és fekete a + és - ág, a sárga pedig földelés lehet. (nem 100%, csak tipp!)
2012. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha jól emlékszem, a piros a fázis, a fekete a föld, a sárga meg az érzékelő (fordulatszámkijelzés szgépen). szóval piros-fekete kell neked. de biztos ami biztos alapon nézz utána alaposabban
2012. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kész van a notebookhűtő, amibe kellett.Akit érdekel az alábbi pár képen láthatja a készítés menetét.


A kezdetek: [link]



Vágtam egy 5 cm széles nyílást a dobozon: [link]



Az alján pedig a ventilátor helyét: [link]



A venti és a doboz: [link]



Majd a kettő egyesült: [link]


A noti súlya miatt Lego-val erősítettem az oldalakat és a nyílás mögé terelőlapot helyeztem el: [link]



A kész műalkotás: [link]

2012. ápr. 25. 20:49
 4/7 A kérdező kommentje:

Pár szó a hőmérsékletekről a gépem ( Acer Aspire 5536G ) 1 óra netezés után hűtő nélkül:


HDD-46°C

TZS0( nem tudom ez mi lehet, talán északi/déli híd)?-49°C

TZS1-43°C

A 2 mag-57°C



Hűtő felszerelése után:


HDD-41°C

TZS0-41°C

TZS1-34°C

A 2 mag-39°C


A VGA-n nincs hőmérséklet érzékelő.

Valamelyik nap játéknál is tesztelem.

Egyébként jól mondtátok, fekete és piros kellett, csak először egy rossz adaptert fogtam ki.

2012. ápr. 25. 21:00
 5/7 A kérdező kommentje:
A helyes link a Legoshoz: [link]
2012. ápr. 25. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Praktikus megoldás, gratula! :-)
2012. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. ápr. 25. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!