Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Visszalehet hozni a nem...

Visszalehet hozni a nem mentett exel fájlt?

Figyelt kérdés
Apum 2 órán át dolgozott valamin az exelben és mentésnél véletlenül a nem-re ment. Valahogy vissza lehet hozni neki?:S
2012. ápr. 21. 19:57
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsánat:Excel
2012. ápr. 21. 19:59
 2/7 2xSü ***** válasza:
Szerintem nem lehet visszahozni. Az excel ugyan ment bizonyos időközönként, de ha a nemre kattintott, akkor ez a biztonsági mentés törlődött.
2012. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én is úgy tudom. De valami kiskapu kell h legyen:(
2012. ápr. 21. 20:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Keress rá ezzel a fájlnévre, hátha...


[link]

2012. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos szerintem erre már keresztet vethettek...

Ha hirtelen kilépett volna vagy áramszünet vagy hasonló történik, akkor következő alkalommal, amikor megnyitod az Excel-t, megjelenik egy kis ablak, ahol megjeleníti a fájlt és rá tudsz kattintani és el tudod menteni rendesen.


De ha határozottan a nemre kattintott, akkor valóban nagy valószínűséggel minden törlődött...

Sajnos máskor jobban kell figyelni...

2012. ápr. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Recuva erre nem jelent megoldást, bár kétségtelenül nagyon jó program.
2012. ápr. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha készült biztonsági mentés a fájlról - márpedig az Office szokott, ha nincs letiltva -, akkor egy próbát megér...
2012. ápr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!