Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fable 3 mi lehet a gond?...

Barcelona1899 kérdése:

Fable 3 mi lehet a gond? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok a játékot feltelepitem a gépem megfelel a rendszerigénynek elindul meg minden de miután a főmenübe entert nyomok a töltés is meg a játékba a kép is remeg... ha kanyarodok az egérrel vagy ha elindulok:S nem értem mi lehet a probléma valaki segitsen legyenszives:S window modba jó a game de ugy elég rosz játszani:S
2012. ápr. 19. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt van pár tipp:

[link]


A 7. pont lehet a megoldás. V-sync kikapcsolás, alacsonyabb felbontás vagy részletezettség beállítás, AA kikapcsolás. Lehet nem is kell mindegyik ezekből :D

2012. ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen de nincs benne V-sync nem lehet ki offolni de már minden beállitást próbáltam:S
2012. ápr. 20. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsicsillag nehintsed a szemembe a tündérport!

Szépen fogod a kicsi kacsód, bemész abba a nyamvadt telepítési könyvtárba (4-5 kattintás az egérrel, de kevesebb rutinnal lehet 8) és megnyitod a readme fájlok egyikét. Ha gyenge vagy angolból mint Quasimodo hátúszásban akkor válaszd a magyar nyelvűt!

Segítek, mert látom, hogy több support kell neked:

FABLE 3 PC README - Hungarian.htm

4. pont.

"A játékbeállítások a Menedékből érhetők el. Játék közben nyomd meg az ESC billentyűt a Menedékbe való belépéshez. Közelítsd meg a hátsó falon lévő Beállítások panelt, és nyomd meg az E gombot a Beállítások menü megnyitásához.


4.1 VIDEOBEÁLLÍTÁSOK

Képarány - Állítsd be az arányt a megjelenítési típusnak megfelelően.

Felbontás - Ezt módosíthatod a nagyobb részletesség érdekében (a teljesítmény rovására).

Gamma - Beállítja a világossági szintet.

Teljes képernyő - Itt választhatod ki, hogy teljes képernyős vagy ablakos megjelenítési módban szeretnél játszani.

Függőleges szinkronizálás - Váltogathatsz a függőleges szinkronizálás ki- és bekapcsolása között. Ennek bekapcsolása csökkenti a képernyő szaggatottságát, de korlátozza a teljesítményt."


A v-sync = a függőleges szinkronizációval. Ha még nem vagy ott a történetben, hogy a menedékbe juss, akkor az Esc-nél választható azt hiszem a játékbeállítás, vagy options. Kicsit aggódok, hogy boldogulsz-e, de inkább bízok kiemelkedő informatikai érzékedben. Ha így se menne és a korábbi linken jelzett beállítások se segítenek, akkor kérlek jelezz, Egyáltalán elolvastad amit ott írtak? (első válaszomban a link)

2012. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia nem értek angolul de megnéztem de amugy ha a fügőlegest szinkronizációt is kikapcsoltam és ugyse volt jó:S remegett a kép:S
2012. ápr. 20. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!