Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye, hogy magyar...

Mennyi az esélye, hogy magyar grafikuskén számítógépes játékok látványvilágát és koncepciós terveit fogom készíteni?

Figyelt kérdés
Ez az álmom, de nem tudom, hogy mennyire valós, hogy az ember ilyennel foglalkozhasson Magyarországon főállásként.

2012. ápr. 14. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden rajtad múlik.
2012. ápr. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tudsz programozni akkor bármi lehetséges az informatikában.
2012. ápr. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem tudok programozni, csak alap szinten. Egy grafikusnak nem lenne elég profi szinten használnia az alap 3D-s, pixel és vektorgrafikus programokat? Kérnek tőlem valamit, megálmodom, lerajzolom, lefestem, lemodellezem. De ebből meg is lehet élni?
2012. ápr. 15. 01:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg, csak a magyarokra jellemzö önsajnalat helyett menni kell es csinalni.
2012. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Rajtad múlik, de nagyon sokat kell érte küzdeni. Meg persze minden az alapoktól indul...

Egyébként szerintem van reális jövője a dolognak. Sok pénz lehet benne, ha jó vagy.

2012. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!