Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nokia N73 symbion version?

Nokia N73 symbion version?

Figyelt kérdés
Hogyan nézhetem meg, hogy jelenleg milyen az OS verziója ? Csak kíváncsiságból, már évek óta nem lett frissítve.

2012. ápr. 13. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A *#0000# beírásával lehet megtudni a szoftver verziót. A Symbian verziószáma pedig 9.1 az N73-on. A grafikus felület pedig S60 harmadik kiadás.
2012. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon régen lett frissítve, szerintem gyári, és mégis, amikor a Nokia SoftwerUpdate új verziót keres, nem talál... Ez hogy lehet ? Hogyan "telepíthetem újra" ?
2012. ápr. 15. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyári állapotra elvileg vissza lehet állítani úgy, hogy kikapcsolt állapotban a *-ot, a 3-as gombot és a zöld hívás gombot nyomva kell tartani egy kis időre.


Szoftver frissítéshez pedig a Nokia által ajánlott program a Nokia Suite: [link]

2012. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, a Nokia Pc Suite-ban rámentem a frissítésre, letöltött és feltelepített egy Software Updater nevű programot, ez a program pedig 10-15 másodperc után megállapította, hogy jelenleg a legfrissebb verziót használom. De már leírtam, hogy gyári rajta a szoftver, azóta nem lett újrarakva. Akkor hogy lehet ez ? =/
2012. ápr. 15. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valamelyik szolgáltatónál lett vásárolva, akkor lehetséges, hogy az a szolgáltató nem adott ki újabb frissítést a telefonhoz.
2012. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A Pécsi vásár mennyire minősül szolgáltatónak ? :D

SIM nélkül vettem, most Telenoros telefonként a saját kárgyámmal használom.

2012. ápr. 15. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!