Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Operációs rendszer CD-t lehet...

Operációs rendszer CD-t lehet ingyen rendelni?

Figyelt kérdés

Mármint aminek nem csak a rendelés ingyenes, hanem tényleg nem is kell fizetni érte /max postaköltség/.


Fontos lenne, hogy magyar rendszer legyen. Aki ért hozzá, segítene? (Gondlom főként linux jöhet így szóba, de nem tudom melyik disztró lenne jobb.)



2012. ápr. 13. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
A linux az ingyenes tehát te is kiírhatod egy cd-re komolyabb hozzáértés nélkül is, youtube-n vannak tutorialok hogyan kell kiírni egy boot cd-t.Ráadásul windows-ot is kapsz torrent-en vagy warez-on szintén ingyen és ugyanúgy kiírod.Így ráadásul csak a cd-t kell kifizetned.
2012. ápr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, és van is nekem kiírva, amit én írtam, de nincs már időm töltögetni és így jobb lenne.
2012. ápr. 13. 12:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Innen elég sok féle rendszerből rendelhetsz CD-t:


[link]

2012. ápr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
magyar nyelven írok, magyar oldal kellene
2012. ápr. 13. 12:46
 5/8 anonim ***** válasza:
ha van kiírva akkor mi a baj vele? Dobd be a meghajtóba s kész.
2012. ápr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Régebben a Shipit-en lehetett igényelni ingyen Ubuntu/Kubuntu/Xubuntu CD-ket, a postaköltséget is ők állták, hogy akinek szűk a sávszélessége, az is hozzájuthasson.

Sajnos már nem, és szerintem máshol sem, hiszen rengeteg pénzbe kerül annyi rendelést teljesíteni.

2012. ápr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet tévedek,de szerintem ingyen már sehonnan nem lehet rendelni a megnövekedett érdeklődés miatt.Menj fel az adott disztribúció honlapjára amit szeretnél és ott biztos megrendeleheted,de teljesen ingyen csak postaköltségért már kétlem.A legutolsó disztró amit ingyen postáztak a blackpantherOS volt amiről hallottam,de utána komoly anyagi válságba kerültek a fejlesztést le is állították,nem rég indult be újra lehet már tőlök sem lehet ingyen rendelni.Nézd meg a weboldalukon ez egy magyar Linux.


Hogy melyik magyar nyelvű disztró lenne a legjobb az nem egyszerű kérdés,függ a géped teljesítményétől,konfigurációjától és hogy mire kell.

Én személy szerint az Ubuntu-t és a Pardus-t birom ajánlani mind a 2 tud magyarul gyárilag.A BlackPanther OS is szuper kis rendszer,de nagyon ingatag a jövője.Sajnos nem igazán talál stabil támogatókat akik támogatnák a fejlesztését.


Ha nem találsz árban megfelelőt és túl lassú a neted hogy letöltsd,próbáld meg a Puppy Linux-ot,ez a legkisebb disztró amit ismerek és van magyar verziója is.kb 150Mb a telepítő.

2012. ápr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Black Phanter OS ! szerintem megér egy kis figyelmet! szabad hozzáférésű szoftver, pár perc alatt letölthető, és telepíthető, kicsi, de nagyon ügyes disztro!
2012. ápr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!