Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Google keresési találatait...

A Google keresési találatait hogyan lehet 100-ra beállítani?

Figyelt kérdés

Eddig be tudtam állítani, hogy a Google 100 találatot jelenítsen meg, most viszont csak tízet jelenít meg és nem is lehet többre beállítani, mert azt írja, hogy "A Google Instant 10 találatot jelenít meg."

Gondoltam, készítek egy Google fiókot és bejelentkezem, hát ha úgy enged több találatot megjeleníteni, de a helyzet ugyanaz, mint fiók nélkül.

Mi a megoldás?


2012. ápr. 12. 20:23
 1/5 vagyokakilehetek ***** válasza:
akkor talán térj vissza a normálra az instantról.
2012. ápr. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem akartam áttérni az Instant-ra, önkényesen, a tudtom és beleegyezésem nélkül tért át. Ha megmondanád, hogy kell visszatérni a normálra, megköszönném.
2012. ápr. 13. 10:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, valahogy úgy, hogy a beállításokban kiveszed a pipát az instant elől:)szia, üdv.
2012. ápr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászóló vagyok, és még folytatom - szóval keress rá bármilyen szóra a Google-ban- ezután, a kis fogaskerékre kattintva állítsd be a keresési találatok számát. Találsz egy kis csúszkát, amin ezt meg tudod tenni. Előtte azonban pipáld be, hogy - sohase mutassa az azonnali találatokat. A csúszka csak ekkor lesz aktív, vagyis csak így tudod beállítani a 100-as találatot. Aztán mentés. Így már működnie kell. Sok sikert:)
2012. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, erre nem gondoltam. Előzőleg próbáltam mindent, csak ezt nem, mert nem láttam összefüggést.

Ment a zöld kéz.

2012. ápr. 13. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!