Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni melyik...

Nem tudom eldönteni melyik notebook-ot vegyem. Szerintetek melyik a jobb és melyiket vennétek? Linkek lejjebb.

Figyelt kérdés

www.bestbyte.hu/termekek/45475/ASUS_K53SC_SX237D_15_6_Intel_Core_i5_2410M_2_3GHz_4GB_500GB_DVD_iro_Piros_notebook.html

Ez az egyik.

A másik : www.bestbyte.hu/termekek/49535/ASUS_K53SD_SX959D_15_6_Intel_Core_i3_2350M_2_3GHz_4GB_640GB_DVD_iro_Piros_notebook.html

Mindkettőt lehet játékra is használni de tudni szeretném melyiken tudnék jobban játszani , filmet nézni és netezni.



2012. ápr. 11. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az előzőnek jobb a procija a másodiknak a merevlemeze nagyobb.Te döntöd el hogy neked melyik a fontosabb, a proci vagy a hdd.
2012. ápr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerinted melyik a fontosabb?
2012. ápr. 11. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem speciel a proci, de ez szubjektív.
2012. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Egyik gép sem igazán nyerő választás. Az Asusnak híresen rossz a supportja, tehát ha elromlana, több hétig kéne nélkülöznöd. Még minőségre sem az igazi. A GT 610M nagyon gyenge videókártya, a mai játékokat épphogy vinné.

A GT 520MX szintén nem erős. Ennyiért tudok ajánlani neked egy Dell N5110-et, 3év NBD garival, ami annyit jelent, hogy ha elromlik, a lakásodon megcsinálják ingyen, és el is mennek. Ugyan ilyen gépem van, csak i7 2630QM procival, és 8GB RAM-mal.


Van belőle fekete meg kék is, de látom te piros gépeket néztél, akkor itt egy piros: [link]


Remélem meg tudtalak győzni!

2012. ápr. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!