Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Call of duty 1 multiban hogy...

Call of duty 1 multiban hogy lehet új szervert csinálni?

Figyelt kérdés
Rámegyek start new server, beállítások stb, aztán start és kész? Vagy mire kell még ügyelni?
2012. ápr. 10. 21:10
 1/4 quicken válasza:

Az csak akkor működik ha nem dedikált szervert hozol létre.

és csak azok játszhatnak rajta akiknek megadod a saját (ip):(port) számod!

Készíthetsz saját szervert

csinálj egy Main mappát és akkor másolatot kell csinálnod

a Main/localized_english_pak 0-5 ig és a

Main/pak 0-9 ig

továbbá ezek is benne kell legyen a Main könytárban Szerver.cgf, game_mp_x86.dll, config.mp.


A Másolatokat egy mappába rakd(a Main mappába)! a Main könyvtárat pedig bele egy uj mappába.


Az ujmsppába pedig másold bele a Call of duty bol a CoDMP-t és a mss32.dll-t

utánna már csak annyi a dolog hogy készítesz egy parancsikont a CoDMP-ről (amit átnevezhetsz szerver-nek is)

És utánna jobbgomb CoDMP-Tulajdonságokba a célhoz irod ezt

("C:\Documents and Settings\Quicken\Asztal\szero\CoDMP.exe" +set dedicated 2 +map_rotate +exec szerver.cfg) és megy a saját házi szervered aminek az ip cime (saját ip cimed:28960)szoval a port az a 28960 mindig.

a szerver cgf-et bárhonnan letudod tölteni. :-)

2012. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 quicken válasza:
Figyelem ez csak eredi cd key-vel rendelkezők csatlakozhatnak rá ahozz hoz ne kérjen cd key-it akkor tört szerver kell hozzá...
2012. ápr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem egy kicsit több információt kellett volna megadnom, csak utána jöttem rá, hogy bizonyos dolgok változtatnak a módszeren. Na tehát, nekem tört van, és a United Offensive kiegészítővel feltelepítve. Csak nem értek hozzá és itt is ott is olvastam, videót néztem, és mindenhol másképp van. Csak olyat akarnék természetesen, amin néhány haverommal tudnánk játszani, de ehhez kell valami program is (hamachi például) ami kapcsolatot hoz létre a gépek között. És ha például aki létrehozza a szervert annak ezt a segédprogramot hogy kell beállítani, a portok azok amiket nem értek. Meg lett csinálva, tudtunk chatelni is hamachin, de nálam nem látta a szerót, míg a két haveromnál, akiknél a gép lannal össze van kötve, na ott ők tudnak játszani azon a pályán. Tűzfal, minden kikapcsolva és akkor sem. Szerintem egyszerűen nem jól van beállítva valami a programon belül.
2012. ápr. 12. 14:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah, és köszönöm a választ azért, sok dolgot megtudtam belőle! :)
2012. ápr. 12. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!