Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudok FELtölteni?

Hogy tudok FELtölteni?

Figyelt kérdés
Regisztráltam egy ilyen torrent oldalra, le is szedtem két filmet és addig ment is a feltöltés, amíg lefelé jöttek a filmek. Mióta teljesen lejöttek, azóta se kép se hang. Az írja ki, hogy feltöltés van, de közben a számláló 0. Nem csinál ez semmit. Ilyenkor mi van? Én nem kapcsoltam ki, mennie kellene felfelé is, ahol bezzeg nem számít semmi oda tölti is felfelé a dolgokat, de ide meg, ahol ilyen arányok vannak, meg ilyenek nem. Mit csináljak vele?
2012. ápr. 10. 13:46
 1/4 A kérdező kommentje:
ja, minden mást leállítottam, csak ennek a kettőnek kellene menni, szóval nem foglalják le a más feltöltések most
2012. ápr. 10. 13:47
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs rá "igény" akkor hova töltődjön?

Ha pl. én ugyanazt a filmet elkezdeném leszedni akkor tőled is és mindazoktól töltenék LE akik megosszák azaz FELtöltik.

2012. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De így hogy legyen jó arányom? Tele van az oldal fenyegetéssel, hogy milyen arány kell különben kidobnak, de hát ha nincs kinek feltölteni, akkor hogy javítsam az arányomat?
2012. ápr. 12. 15:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem SEEDelsz akkor meg kizárnak. Keress egy olyan filmet vagy akármit ami nagyon töltenek, azzal az arányodat kicsit jobban feltornászod.
2012. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!