Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win7 újrarakása? (kép)

Win7 újrarakása? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

win7 újrarakásánál minden jól ment és amikor már ott tartott h betöltött.. hirtelen feldobta ezt...nem tudom mi lehet a baj..minden válasz jól jön, kérlek segítsetek..előre is köszönök minden választ:)



2012. ápr. 9. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

amíg nem ugrik be más pontos válasszal

leírhatnád pontosan mire is telepítetted?

korábban akkor ment már rajta gond nélkül?


vannak hasonló hibák a neten szanaszét...

2012. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jól látható a képen, hogy halott a videokártyád. Cseréld ki.
2012. ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Egy hibaüzenetet kaptam:Arendszer problémát talált és a windows a szgép károsodásának megelözése érdekében leállt.A problémát valoszinüleg a köv fájl okozza:nv4_disp.Az illesztö program végtelen ciklusba került ez álltalában az eszköz vagy az illesztö program hibájára utal.Tecnikai info 0x000000EA(0x862CA648,0x86441c58,0xF7C5ECBC,0x0000006"

Hát ez a fontosabb része.A többi hogy kérjek segitséget a gyártótól vagy a rendszer gazdától.Hát én sajna nem lettem okosabb...Aztán amúgyis előtte egy vista-volt felrakva a gépemre és mivel már amúgyis win7-re akartam cserélni...gondoltam felrakom akkor most..kaptam is tanácsokat ,hogyan kell ezt..beállítottam a del- megnyomásával a boot-menüben a 1st boot-ot cd/dvd-re, elkezdett tölteni majd egyszercsak elakadt..közben egyébként mondanám, hogy megy tovább mostmár a telepítés ahogy annak kéne rendesen...csak az a gond hogy mint ahogy aképen látszik..ezzel a háttérrel, sokkal nagyobb felbontásban fut a telepítés...most megpróbálom eltenni így, remélem nem lesz a win7-em ilyen végig..a tel. befelyezte után is:S de ha vki tud erre megoldást azonnal hallgatom és megfogadom minden tanácsát:)

2012. ápr. 9. 15:53
 4/14 anonim ***** válasza:

"Jól látható a képen, hogy halott a videokártyád. Cseréld ki."


Igen. Igaza van, most már ne is küzdj vele. Cseréld ki, de az egészet.

Ezt a hulladékot meg én ingyen elviszem tőled! :D


ezt nézd mit találtam:

/végén az elfogadott megoldás/

[link]

2012. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönök szépen minden választ:D...akkor nincs mese, kártyacsere :'(...és köszi a linket is :)(utolsó):D
2012. ápr. 9. 16:08
 6/14 anonim ***** válasza:
a _driver_-cserét nem próbálod ki előtte?
2012. ápr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

HAAALLÓÓ, lehet semmi baja a kártyádnak, csak a drivert kell kicserélni!

hmm... féreértetted a poénomat :/ :(

2012. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vajon kicseréli? vagy nem? mi lesz most ...??
2012. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Driver ilyet nem csinál. Ez halott.
2012. ápr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

De azt írta hogy:

"amúgyis előtte egy vista-volt felrakva a gépemre és mivel már amúgyis win7-re akartam cserélni...gondoltam felrakom akkor most.."


tehát a vistával jó volt _csak most_ lett ilyen, nem?

2012. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!