Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg ezt a felirato...

Hogy oldjam meg ezt a feliratozást?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy filmet torrentről, de 2 különböző videófájlban töltötte le. CD1 és CD2

Ehhez elvileg volt felirat is külön-külön, de nem működik. Kibontottam a fájlokat, egy mappába tettem a filmmel, megegyezett az elnevezés is, szóval mindent kipróbáltam, de egyszerűen szar a felirat. Leszedtem hozzá egy másik feliratot, de ugye a 2 különböző filmfájlhoz nem tudom odailleszteni. A film első felénél rendesen működik, a másodiknál meg persze nem, mert a második filmnél újra 0 óra 0perc 0 másodperctől indul a videó, ami a filmben már 1 óra 20 perc lenne. (ez kicsit zavaros, de remélem azért érthető)

Ezt valahogy meg lehet oldani vagy töltsem le újra az egészet máshonnan? Már negyedjére töltöttem le, mert vagy jelszó kellett a film kibontásához, vagy a szar amerikai verziót töltöttem le... van rá megoldás vagy töltsem le ötödjére is?


2012. ápr. 9. 12:23
 1/5 djhell ***** válasza:
melyik filmet szeretnéd letölteni? :)
2012. ápr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A Tetovált lányt, de a svéd verziót (2009). És ehhez vagy angol vagy magyar felirat kéne, svédül sajnos nem tudok. Tudsz valami jó torrentet?

Amit letöltöttem az már felejtős?

2012. ápr. 9. 13:31
 3/5 djhell ***** válasza:

itt találod a linkeket (sajnos ide nem engedte belinkelni)

[link]

ezeknek jónak kell lenniük

mindig keress filmeket 1x a következő oldalon található linken - ott sok filmet találsz, leírást hozzájuk, kategóriákba besorolva és természetesen mindegyik adatlapján találsz linkeket stb.

van amelyik több részből tölthető és a végén kell összecsomagolni őket és van amelyik 1 darabban jön le mint ok ezek is :)

2012. ápr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 djhell ***** válasza:

kimaradt a link ahol keresd a filmeket:

[link]

2012. ápr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, letöltöm innen. :)
2012. ápr. 9. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!