Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Acer Aspire AS5742G-384G32MN...

Acer Aspire AS5742G-384G32MN laptop mennyire jó játékokhoz?

Figyelt kérdés

[link]


Milyen szinten vinné a 2010-11-12-es játékokat?

Ha esetleg tudtok jobbat ennél légyszi írjátok meg!

150.000 ezernél többet nem akarok rá szánni..

Előre is köszi!


2012. ápr. 7. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vinné mivel a laptop nem játékra való.

Ha játszani kel lvegyél Gamer Laptopot

2012. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
esetleg valami ötlet, hogy honnan és milyet érdemes?
2012. ápr. 7. 21:29
 3/7 anonim válasza:

Először is: Acert nem veszünk.

Azért nem, mert nem a legjobb márka és sokadik Acer laptop adta meg magát negyedannyi idő alatt ismerős körből a többi márkához képest. Olcsóbb tudom mint a többi, de ne!

Ajánlott márkák: Dell, MSI, Asus, persze minden elromolhat egyszer de ezek a jobbak szerintem.

Másodszor magán vélemény, de a laptop nem a legjobb megoldás játszani hacsaknem kényelmes vagy és ágyban akarsz játszani vagy netán projektorozol.

Sokat fog zabálni az akksi játék közben és ha egész nap konnektoron van az nem feltétlenül tesz jót a akksi élettartamának.

Előző hozzászóló jól írta, ajánlott akkor már gamer laptopot venni, viszont az dupla ennyitől indul. 150.000 Ft-ért kapsz egy átlagos tudású, gyors, de játékra kevésbé alkalmas gépet. Igaz, el fog rajta futkározni jópár játék!

Ha nem akarsz újat venni akkor ajánlom a www.hardverapro.hu weboldalt, ki lehet fogni garanciális, jó laptopokat amik már ütnek játék terén is.

Az általad linkelt laptoppal fogsz tudni játszani, és ha rá esik a választásod, kívánom hogy ne fogj ki egy silány Acer-t.

2012. ápr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

és mi a helyzet ezzel? [link]


elvileg gamer laptop, cuccok se rosszak benne, ára is jó, és asus..

2012. ápr. 8. 08:45
 5/7 anonim ***** válasza:

A Radium nem ajánlott bolt, mert több gépük átmatricázott billentyűzetű, esetleg visszavett gép. Oda van írva, hogy magyar billentyűzettel, de ennek a nagy része kamu. Sok helyen olvastam, hogy ott nem szabad vásárolni, mert még a garanciával is átvernek.


Itt egy Dell Inspiron N5110:


[link]


Ugyan ilyen gépem van i7-es processzorral és 8GB RAM-mal, nekem tökéletesen bevált, játékokhoz is bőven jó a videókártyája, nézz YouTube-on videókat róla. 3 év NBD garancia, magyarul ha esetleg vmi hibás lesz benne, akkor kimennek, megcsinálják a gépet, és mennek el. Én csak ajánlani tudom!

2012. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát tetszetős gép ez is, köszi hogy figyelmeztettél!:)
2012. ápr. 8. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2012. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!