Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Abban kérném a segítségetek,...

Abban kérném a segítségetek, hogy van egy alcor ace táblagépem és az indavideot nem tudom elindítani pedig eddig elindult és lövésem sincs . Ötletek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 15:45
 1/2 baluman válasza:
[link] . Maxthon browser a neve a programnak amivel indavideo működik,le is tölt és magyar. Hogyan? Ha fekete képet látsz a video helyén  a kék feliratú cimre tedd az ujad és láttsz egy olyat hogy wap valami klikelj rá. Amit kapsz másold ki és indisd el a gyári böngészödben és már nézheted is qq playeren vagy mx videon stb. (Nekem is elindult alap böngészöböl de most már nem.de jobb a semminél. Skyfie 4.0 nekem nem működik az indavideon.) Galaxy mini-m van.
2012. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 baluman válasza:
Ez a jó link: [link]
2012. ápr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!