Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Értesz a lemezekhez? Akkor...

Nokedli007 kérdése:

Értesz a lemezekhez? Akkor segíts!

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném a sims 3 és a házékedvenc kiegészítőjét.Ha megkapom amire kicsi az esély akkor is van egy bibi.Nincsen DVD meghajtónk vagy mi ahova a lemezeket rakjuk XD (nem igazán tudom hogyan hívják az alkatrészeket).Kicsit hosszú, hogy miért nincs.Olyat lehet, csinálni, hogy egy másik számítógépre föltelepítem őket, onnan fölrakom egy pendrivere és a pendriveről rárakom a mi gépünkre?Ha igen írjátok le hogyan!

2012. ápr. 5. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyat lehet, hogy a CD/DVD-ről rámásolod a telepítőt egy pendrive-ra, és aztán pendrive-ról telepíted a saját gépeden.
2012. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is.Akkor lehet??De jóó szupi?Azt nemtudod, hogyan kell rámásolni (biztos nagyon egyszerű de nem annyira értek ezekhez)
2012. ápr. 5. 19:45
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha egy másik számítógépre feltelepíted, és a telepítési mappát másolod át, az nem fog működni.


Ha magát a telepítőt másolod át, az működne. Csak hogy a játéklemez másolásvédelemmel van ellátva, úgyhogy tudtommal nem lehet csak úgy lemásolni majd felhasználni a tartalmát.


Nem a letöltésre való buzdítás, de ha simán ingyen letöltenéd a játékot majd a megfelelő törést elvégeznéd, akkor lehet egy órán belül már játszhatnál. Abból kiindulva, hogy nem tudsz mit kezdeni a megvett lemezzel.

2012. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam bele a kérdésbe (én hibám) azért szertném megkapni a lemezeket mert letöltöttem az alapjátékot.Az megy hibátlanul.Letöltöttem a kiegészítőt is (ugye alapjáték nélkül nem megy) telepítettem.Kérte a lemezt így hát megcrackeltem.Nem lérte a lemezt elindult a játék (beadott egy fekete képet mint minden játék indításakor) és akkor ezt írta ki:A szolgáltatás inicializálása sikertelen (0x0175dcbb)

Ezért szeretném megkapni mert akkor nem írná ki =´(

2012. ápr. 5. 19:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Viszont kell egy virtuális CD/DVD meghajtót telepíteni a gépeden, mert a játékok valószínűleg valamilyen lemezképfájl formátumban lesznek. Az egyik legelterjedtebb virtuális DVD program a Daemon-Tools: [link] Javasolt egy kicsit utána olvasni. Az oldalon olvasd el azt a kis leírást legalább. Ha a lemezkép formátummal sem vagy tisztában, google-lal keress rá arra például, hogy "lemezképfájl wiki".

A Daemon-Tools telepítése elég egyszerű, de telepíteni akar mindenféle böngészőbe épülő toolbar-t +át akarja állítani a böngésződ kezdőoldalát. Azokat ne engedd neki!

2012. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tutorial:


1. Berakod a lemezt a másik gép meghajtójába. Ha elindul a telepítő, akkor a mégse gombbal bezárod.


2. Megnyitod a sajátgépet, majd jobbklikk a CD meghajtóra, és megnyitás.


3. CTRL+A


4. Megnyitod a pendrájvot, szintén sajátgépben.


5. CTRL+V


6. Megvárod, amíg átmásolja.


7. Kész. Átrakod a pendrájvot a gépedre, és elindítod a telepítőt.

2012. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kapd meg Originról, és akkor nem kell pendrive-val szerencsétlenkedni, biztosan működni fog, nem kell vigyázni a lemezre és ha lecseréled a gépet, csak lerántod megint.


[link]

2012. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Úgy látom, hogy nem vagy már az a full kezdő, inkább kezdő-haladó :) Remélem azért talán átadtam némi új infót.
2012. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mégse előző vagyok. Közben írtak egy páran :)
2012. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

gyakorikérdés2 köszi de nem annyira engednek vásárolni a neten és nem is szeretnék azért köszi

mégseelőző:XD köszi 6.-os vagyok és értek a telepítésekhez meg letöltésekhez, crack, patch stb. csak a gép alkatrészekhez, lemezírásokhoz stb. hez nem annyira

Elsőírom:a Daemon Tools-t tudom használni.Mindig azt használom ha játkot telepítek.A Ctrl+V/C másolást ismerem az a legkönnybe és köszi, hogy leírtad kitartó vagy :) Köszike köszike már csak a játékokat kell megszereznem és szupi vagyok!Köszönöm mindenkinek =D

2012. ápr. 5. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!