Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől indul újra teljesen...

Mitől indul újra teljesen magától a számítógép? Ötletek, megoldási javaslatok?

Figyelt kérdés
Már hetek óta ezt csinálja... Elvittük szerelőhöz is, szerinte csak a vinyónak volt baja, azt ki is cserélte, de ugyanott folytatódott az egész.

2012. ápr. 5. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet,nekem egyszer a tápegységet cserével szűnt meg az ilyen hiba.
2012. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Processzortúlmelegedés is lehet, ilyenkor automatikusan kikapcsol. Hűtőventilátor, hűtőborda pormentes-e? A hűtőborda és a processzor között a hűtőpaszta elég-e?
2012. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy ki lett takarítva a gép, és ha nem megy sokáig, akkor is ugyanezt csinálja (ráadásul nem fut semmi nagyobb program vagy játék, csak olyan alap dolgok)
2012. ápr. 5. 22:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is szokta csinálni.

Egyenetlen áramellátás...?

Napkitörés...?

Nekem meséltek egy Pauli nevű kutatorol, akinek a jelenleteben megbolondult minden berendezes. El is nevezték ról ezt a dolgot Pauli-jelenségnek. Én is elég sokszor Pauli-hatással vagyok a gépekre. Van, hogy csak oda kell hívni valakit, hogy nézze már meg, mi baj lehet, és az ő jelenlététől helyrejön a hiba.

2012. ápr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Van, hogy órákig működik probléma nélkül (tegnap és tegnapelőtt is kb 5 órán keresztül ment, végül én kapcsoltam ki), de most alig akart elindulni, szóval nem hiszem, hogy az áramellátással van gond. A napkitörés és az emberi jelenlét se valószínű (utóbbi főleg azért, mert többnyire én ülök előtte és 1 hónappal ezelőttig semmi ilyen gond nem volt vele).

A túlmelegedés pedig végképp kizárható, hiszen a tegnap esti kikapcsolás óta most próbáltam először bekapcsolni, és 5 percen belül vagy 10x újraindult.

2012. ápr. 14. 13:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Tedd előre a kérdésedet hátha több válasz lesz,de én továbbra is a tápegység hibájának gondolom. A gépedről sajnos így azt sem tudjuk mennyi idős stb. Amúgy meg vidd szerelőhöz.
2012. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!