Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy wifi routert, hogy...

Gabie32 kérdése:

Vettem egy wifi routert, hogy tudjuk használni a Tablet Pc-t. A net vezetékes, és routerrel van megosztva két szobában is. Hogy kell a wifi routert csatlakoztatni, mit hova dugjak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
A vezeték nélküli routert kicseréled a wifisre, így az szét tudja osztani kábelen és levegőben egyszerre a jelet. Nincs értelme két db routert a hálózatban használni, mert egy is megoldja azt amit kell.
2012. ápr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"A vezeték nélküli routert kicseréled a wifisre"


Ennél értelmesebb mondatot ritkán látni... :)


Kérdező: Adtak hozzá használati útmutatót, nem igaz? Abban szépen le van írva minden.

2012. ápr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazad van, így hülyeség, már a másik tagmondaton járt az eszem az első írása közben.


Annyi lett volna a lényeg, hogy a mostani routert ha kicseréled a vezeték nélküli kapcsolatot is biztosítóra (ugye ez a wifi), akkor a korábban kábelt használó eszközök is csatlakoztathatóak bele, miközben a levegőben is szórja a jelet. A konfigurációt pedig valóban leírja a melléklet, de nem is kell plusz dolgot csinálni, ugyanúgy a hálózatra kell kapcsolódni és beállítani a dolgokat, csak itt nem a kábelt csatlakoztatod hanem az eszköz keresi meg a jelet.

2012. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1:nem vezeték nélküli a régi router,hanem vezetékes.

2:adtak használati útmutatót,amiben minden nyelven le van írva,csak magyarul nem.

2012. ápr. 5. 14:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Jah,és s.gg hüle vagyok ezekhez a dolgokhoz.:)
2012. ápr. 5. 14:01
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos,kicseréltem az új routerre,és úgy szétdobálta a netet,hogy jelenleg sehol nincs ;o)
2012. ápr. 5. 14:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert nem úgy működik, hogy összedugod, és már megy is, hanem be is kell állítani.


Rá van írva a típusa, írd be google-be. Meg fogsz lepődni.

2012. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!