Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feltelepíteni...

Hogyan lehet feltelepíteni Warcraft játékokat?

Figyelt kérdés
Vettem egy warcraft cd de nem tudom hogyan kell feltelepíteni a gépre lécy segíts!!

2012. ápr. 3. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát,elméletileg berakod a lemezt és a Windows autómatikusan elindítja a telepítőt vagy megkérdezi mit tegyen.Ha megkérdezi válaszd a futtatást vagy autorun.exe-t.Ha mégsem indul autómatikusen.se nem kérdezi mit tegyen a "sajátgép" alatt találod a meghajtókat,ott általában a D a CD/DVD olvasó.De a meghajtó jelhez ki is írja hogy mi az,ezt gondolom megtalálod.Ha rákattintasz duplán akkor általában elindítja a telepítőt.Ha mégsem indítja el,csak kipakol egy rakás könyvtárt és fájlt,akkor keress olyat hogy setup.exe vagy autorun.exe vagy install.exe


Általában így nevezik el a telepítőt amivel telepítheted a programot.Arra kattints duplán és el kell hogy induljon a telepítés.Telepítés közben mindég csak arra nyomj hogy accept és next.


Ha telepítés után nem rakja ki az ikont az asztalra,akkor általában megtalálod a startmenüben.Ha mégsem,akkor a sajátgép-ben általában a C meghajtóra rakja azon belül is a ProgramFiles könyvtárba.Ott keresd Blizzard vagy Warcraft nevű könyvtárakat..Vagy esetleg a start menüben van a kereső oda is beírhatod hogy warcraft.


Ha nem ilyen jellegű gondod van,akkor írd le pontosan hol akadtál el.

2012. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Berakod a lemezt és elindul a telepítő.

Ott next, next, next és meg is vagy.

(Ja, valahol lehet kéri a CD kulcsot lehet, akkor ott értelme szerűen beírod.)

2012. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az én bajom az hogy mikor beteszem a cd-t kijön egyablak amin csak az van ki írva hogy "vedd meg most"

De ha mág megvettem a cdt 3500 akk vegyem meg a progit is? Nem értelemszerűen rajta kéne lennie?

2012. ápr. 9. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyisd meg a CD-t és keress setup.exe vagy install.exe-t.

Csinálj egy képet róla és töltsd fel ide:

[link]


Majd a linket szúrd be ide.


Az F12 mellett találod a PrtScn billentyűt,azt nyomd le,majd nyisd meg a paint programot és menj rá hogy szerkesztés,beillesztés.Mentsd el és azt feltudod tölteni.


Amúgy milyen Warcraft?

Warcraft I,II,III vagy World of Warcraft?

Mi van a lemezre írva pontosan?

2012. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!