Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Raktam fel képet a notebookom...

Raktam fel képet a notebookom vezetékéről. Van rajta ilyen "kocka" szerű valami. Megnéznétek hogy mi az?

Figyelt kérdés
tudom tudatlan vagyok ebben a dologban. benyilaztam a képen mire gondolok. azért érdekelne hogy annak ott mi a szerepe mert új vezetéket kellett rendelnem mert ez megtört (lehet látni a képen hogy szigetelő szalagozva van) és az új amit rendeltem azon nincs rajta az a "kocka valami"...érdekelne hogy annak mi a szerepe? előre is köszönöm itt a kép: [link]

2012. ápr. 2. 11:25
 1/6 A kérdező kommentje:
ezt rendeltem meg és ezen nem látom azt a "kocka szerű valamit". [link]
2012. ápr. 2. 11:28
 2/6 anonim ***** válasza:

zavar szűrő

állatába egy ferrit mag van bent semmi más

[link]

2012. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen értem köszi a választ. és akkor ez fontos? egyébként lehet h van azon is amit rendeltem csak a képen nem látni. mert eddig még minden notebook töltőn láttam ilyet...
2012. ápr. 2. 11:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Végül is nem fontos :) de ha kényes a notebookod akkor zavarhassa a képet


mind amikor egy zavarszürőnélküli motrot beinditunk és elkezd hullámozni a TV képernyő :)

2012. ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem! hát eddig nem vettem észre hogy kényes lenne...:) a kábel tört meg de annyira hogy forrósodik, már leolvadt róla az a "gumi" borítás és kilátszódtak a kis drótok...szerencsére találtam pont egy ilyen töltő, amiből igazából csak a kábel kell mert a az adapter végül is jó :) most le van szigetelő szalagozva( így lehet tölteni, úgy ahogy) amíg nem jön meg az új... :) köszi a választ :)
2012. ápr. 2. 14:00
 6/6 anonim ***** válasza:
:))
2012. ápr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!