Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hirtelen kikapcsol a laptopom....

Hirtelen kikapcsol a laptopom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
mindig csak a kábelről használjuk az aksija szinte új azt itthon sohasem használjuk. Arra gondolok h a kábel nem érintkezik...mert megmozdítottam (az ölembe akartam rakni és kikapcsolt)...utána már mozgatás nélkül is fogta magát és kikapcsolt. néztem de nincs túl melegedve, kap levegőt. Most beleraktam az aksit is és megfigyeltem h hirtelen elaludt a lámpa amit azt jelzi h tölt, pedig meg sem mozdítottam mert az asztalra tettem...akkor valószínű h a kábelnek annyi? 2 éve csak kábelről van használva....lehet azt újat venni? és hol? Corában vettem a gépet Toshiba. köszi előre is!
2012. márc. 31. 17:47
 1/3 Mano981 válasza:
Kábelt bármely szaküzletben lehet kapni ahol árulnak laptopot. De néha hasznád kábel nélkül is mer nem tesz jót az aksinak ha csak kábelről használod!
2012. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Mármint azért nem teszt jót az aksinak ha csak vezetékről használom, mert hogy sokat áll használat nélkül? 2 évig csak vezetékről használtunk, kb. 2-3 alkalom volt h aksiról. végül is kiderül hogy meg van törve a vezeték és azért kapcsol ki hirtelen mert nem kap áramot. most 2 napig aksiról volt használva, rendeltem új töltőt ma meg is érkezett és újból azzal használom a gépet. Most már figyelni fogok a kábelre h ne tekeredjen be és törjön meg.
2012. ápr. 3. 13:27
 3/3 A kérdező kommentje:
ja és igen végül rájöttem h bármely üzletben lehet venni kábel nem is olcsón 10.000 körül vannak... találtam vaterán egy céget aki ezzel foglalkozik és ott hirdeti a termékeket. 3990 ft. ért rendeltem és 24 óra múlva már itt is volt úgy h előre utaltam. megbízható korrekt cég. Smileyyy Kft. a neve. :)
2012. ápr. 3. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!